Twój biznes jest dla nas najważniejszy

Kancelaria SKKP – Prawo i Podatki rozpoczęła działalność w 2006 roku w Łodzi. Jej pracą kieruje radca prawny Szczepan Kubiak. Doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w państwowych instytucjach publicznych, jak również w krajowych i międzynarodowych instytucjach prywatnych. Początkowo pracował w Izbie Skarbowej w Gdańsku w zespołach realizujących zadania z zakresu VAT i CIT, aby następnie kontynuować praktykę w Kancelarii Prawnej specjalizującej się w obsłudze krajowych i międzynarodowych instytucji finansowych, leasingowych i banków.

Następnie doświadczenia zawodowe zdobywał w międzynarodowej firmie doradczej Deloitte świadcząc usługi doradcze w zakresie prawa gospodarczego i podatków na rzecz krajowych i międzynarodowych podmiotów gospodarczych. Obecnie kieruje Kancelarią SKKP – Prawo i Podatki realizującą usługi doradcze z zakresu prawa i podatków na rzecz krajowych i międzynarodowych podmiotów gospodarczych.

Działalność SKKP – Prawo i Podatki koncentruje się na opracowywaniu i wdrażaniu struktur restrukturyzacyjnych pod kątem podatkowym, jak i organizacyjnym. W konsekwencji główne zakresy praktyki to prawo spółek handlowych, prawo podatkowe, a także prawo cywilne i pracy.